[vc_row][vc_column][vc_column_text]

… czyli co możesz u nas kupić lub zamówić!

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”FARBY” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]

Czasy kiedy dominującym kolorem była biel lub szpitalny beżowy dawno minęły. Teraz do wyboru Masz gamę niesamowitych kolorów – wybór jest tak wielki, że czasem niezwykle trudno jest się zdecydować czy ładniejszy będzie “Kwiat Rozmarynu” czy “Alpejski Fiołek” 🙂

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty farb. Z pewnością znajdziesz coś co Cię zachwyci i będzie idealnie pasowało do twojego wnętrza.

→ Dowiedz się więcej o naszej ofercie farb

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4700″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” css_animation=”bounceInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4705″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” css_animation=”bounceInRight”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”LAKIERY” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Lakiery stanowią serię produktów stosowanych nie tylko do ochrony powierzchni, ale także do ich dekoracji z jednoczesnym zachowaniem faktury lakierowanego materiału.

Mogą sprawić, że np. drewniany płot czy altanka w Twoim ogrodzie przetrwają długie lata ciesząc Cię swoim zadbanym wyglądem – prawie jakby były dopiero co pomalowane.

 

→ Dowiedz się więcej o naszej ofercie lakierów

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”KLEJE” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Kleje to produkty niezbędne zarówno przy budowie domu jak i remoncie już istniejących pomieszczeń.

Nasza oferta w tym zakresie to szeroka gama producentów i różnych rodzajów produktów. Znajdziesz tu spoiwa począwszy od zapraw klejowych do glazury, terakoty, dociepleń … a skończywszy na popularnej kropelce.

→ Dowiedz się więcej o naszej ofercie klejów

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4707″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” css_animation=”bounceInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4708″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” css_animation=”bounceInRight”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”SYSTEMY DO OCIEPLANIA DOMU” font_container=”tag:h3|text_align:left” google_fonts=”font_family:Arimo%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]By Twój dom był zawsze ciepły! Oferta systemów dociepleń skupia się na kilku producentach.

Proponujemy produkty takich firm, jak: Śnieżka (systemy oparte na styropianie, systemy oparte na…

→ Dowiedz się więcej o naszej ofercie systemów dociepleń

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”CHEMIA BUDOWLANA” font_container=”tag:h3|text_align:left” google_fonts=”font_family:Arimo%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]Oferta chemii budowlanej to bogata propozycja, skupiająca się na kilku czołowych producentach.

Proponujemy produkty firm Atlas, Anser, Cekol, Knauf, Ceresit, Kerkoll, Lakma, Den Braven.

→ Dowiedz się więcej o naszej ofercie chemii budowlanej

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4710″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” css_animation=”bounceInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4711″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” css_animation=”bounceInRight”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”MATERIAŁY BUDOWLANE” font_container=”tag:h3|text_align:left” google_fonts=”font_family:Arimo%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text]Polecamy Państwa uwadze naszą ofertę materiałów budowlanych między innymi: styropian, wełnę, lepiki, papę.

→ Dowiedz się więcej o naszej ofercie materiałów budowlanych

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”NARZĘDZIA I AKCESORIA” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Oprócz materiałów i chemii budowlanej polecamy Państwu narzędzia i akcesoria.

Posiadamy produkty do różnorakich zastosowań, od narzędzi malarskich po akcesoria do szpachlowania, tynkowania…

→ Dowiedz się więcej o naszej ofercie narzędzi i akcesoriów

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4716″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” css_animation=”bounceInLeft”][/vc_column][/vc_row]